• darkblurbg
  Welkom bij GemeenteBelangen
  Lokale politiek in Het Hogeland
 • darkblurbg
  Welkom bij GemeenteBelangen
  De grootste partij van Het Hogeland
 • darkblurbg
  GemeenteBelangen
  Lokale politiek in Het Hogeland

Nieuwe website gepresenteerd

Gepubliceerd op: 24-05-2018

GemeenteBelangen gaat met heel veel energie op naar de verkiezingen van november 2018. Hierbij hoort natuurlijk ook een nieuwe website. Die site, daar kijk je nu naar. Op onze ledenvergadering van mei werd deze officieel gepresenteerd.

En wat is er leuker dan dat één van onze nieuwste, en toevallig ook niet één van onze oudste, leden deze site wilde presenteren.

Opnieuw een stap in de richting van de gemeente Het Hogeland. Voor GemeenteBelangen is dit best wel bijzonder, omdat wij nu niet echt de grootste fans van herindeling zijn. Op herindeling zijn wij namelijk niet verliefd, maar toen hier niet meer aan te ontkomen was hebben wij gekozen vóór Het Hogeland om mee te trouwen.

Onze website is ook opgebouwd rondom Het Hogeland en laat zien dat wij hart hebben voor dit mooie gebied. Hier willen wij ons volop voor inzetten. En daarom zijn we er blij mee dat onze leden zo hebben meegewerkt aan het realiseren van deze website!